O nás

Naší prioritou je Vaše spokojenost. Předností naší společnosti je profesionalita a mnohaletá zkušenost na trhu. Navíc se náš vyškolený personál nejlépe postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení vaší zakázky. Samozřejmostí je osobní přístup a vysoká pečlivost.

Naší hlavní činností jsou:

odborné konzultace:
akustická měření a vyhodnocení - měřící přístroje třídy I:
  * hygienická měření - LAmin, max, eq
  * doba dozvuku T(30) v 1/1 i 1/3 oktávách  
  * kročejová neprůzvučnost  
projekční činnost:
  * stavební a prostorová akustika, akustika koncertních, divadelních a přednáškových sálů, nahrávacích studií, akustické interiéry, akustické omítky
  * technologické celky elektroakustiky a ozvučení, inspicientské dorozumívací zařízení, PTV, tlumočnické systémy, konferenční zařízení, NF technologie kinosálů (ozvučení DOLBY digital)
  * projekční a multimediální technika (spolupráce s Post-production Barrandov)
  * technologický nábytek, vybavení studií, rozhlasových a hlasatelských kabin, akustické obklady a podhledy, atypické truhlářské interiérové výrobky
  * realizace výše uvedených technologických celků - dodávky, montáže, nastavení a zprovoznění, zaškolení obsluhy, zkušební provoz
Nabídky zpracováváme jako originální /individuální/ sestavy pro dané podmínky s respektováním specielních požadavků objednatele.

Na zařízení a celé sestavy poskytujeme záruku od 12 do 60 měsíců, servis zajišťujeme po dobu životnosti zařízení, maximálně do 15 let.

Největší podíl na tržbách představují dodávky v oblasti realizací akustických interiérů a interiérového vybavení objektů cca 42 % dále investičních celků v oblasti A-V technologií a didaktiky tj. cca 32 % a nakonec službami formou akustických studií a technologických projektů cca 26 %.